🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-42%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

СКЛОПЛИВА ТОРБА И КРЕВЕТ ЗА БЕБЕ

2800 ден

1599 ден


заштедувате 1201 ден (-42%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

Одберена боја: КРЕМАСТА

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СКЛОПЛИВА ТОРБА И КРЕВЕТ ЗА БЕБЕ

Идеална за патување, совршена за мајки во движење! 👶🏻🤱🏻🍼

Предности при користење на овој производ

✅ Пренослива чанта за пелени - Оваа торба лесно се преклопува во удобен кревет за пресоблекување, кој е совршен за патување и овозможува брзо и хигиенско менување на пелени насекаде.

✅ Водоотпорна и издржливост - Оваа торба е водоотпорна, што ја прави идеална за патувања и излети, а истовремено обезбедува долготрајна заштита од протекување течност.

✅ Повеќенаменска употреба - Освен што е торба за пелени, може да се користи и како пренослива чанта за мама, со доволно простор за телефон, паричник и други потребни работи.

✅ Приспособливост и складирање - Чантата може да се преклопи за компактно складирање кога не се користи и има повеќе прегради и џебови за организирање на бебешката опрема и личните предмети.

ИДЕАЛЕН ПРИДРУЖНИК НА СЕКОЈА МАЈКА

Овој мултифункционален производ е неопходен придружник за секоја модерна родителска авантура. Ти ја претставуваме „3 во 1 водоотпорна бебешка торба за патување и менување пелени“, дизајнирана со внимание на потребите на современите родители и удобноста на нивните малечки.

ВОДООТПОРНА ЧАНТА

Со водоотпорна надворешност, оваа торба обезбедува исклучителна заштита од протекување течност и лесно се чисти, што ја прави совршена за патувања и излети. Но, она што ја прави оваа чанта навистина посебна е нејзиниот иновативен дизајн кој овозможува чантата брзо и лесно да се трансформира во удобен кревет за пресоблекување. Без разлика каде се наоѓаш, твоето бебе ќе има безбедно и хигиенско место за менување пелени.

ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ

Покрај тоа, оваа чанта е дизајнирана да ги задоволи потребите на современите родители. Со доволно простор за пелени, марамчиња, шишиња и други потреби за бебиња, како и специјални џебови за личните работи на родителите, оваа чанта нуди практичност и организација во секојдневниот живот.

Технички карактеристики:

  • Димензии преклопена: 37 x 36 x 15 cm;
  • Димензии расклопена: 74 x 35 x 18 cm;
  • Материјал: oxford ткаенина со водоотпорна обвивка; полиестер;
  • Примена: 0-2 возраст.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 42% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку е практична торбата за патување?

Чантата е совршена за патување благодарение на нејзината водоотпорна надворешност и способноста да се трансформира во удобен кревет за пресоблекување, давајќи му на вашето бебе безбеден и хигиенски простор каде и да сте.

Дали чантата има доволно простор за сите потребни работи?

Да, нашата чанта има многу простор за пелени, шишиња, марамчиња и други потреби за бебиња, како и дополнителни џебови за личните предмети на родителите, обезбедувајќи практичност и организација во секојдневниот живот.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ