🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-45%

slider image
slider image
slider image
slider image

СУПЕР МОЌЕН ПИШТОЛ ЗА ПЕРЕЊЕ АВТОМОБИЛИ 1000MAH

3999 ден

2199 ден


заштедувате 1800 ден (-45%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 5 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СУПЕР МОЌЕН ПИШТОЛ ЗА ПЕРЕЊЕ АВТОМОБИЛИ 1000MAH

Исчисти го твојот автомобил брзо и ефикасно! 💦🚙✨

Предности при користење на овој производ

✅ Ефективно отстранување на нечистотија - Со моќност од 30 Бари, овој безжичен пиштол овозможува темелно чистење на твоето возило, отстранувајќи ги дури и најтврдокорните дамки и нечистотии од површината.

✅ Погодност на пат - Со безжичен дизајн и компатибилност со стандардните црева за вода, овој пиштол за миење автомобили е идеален придружник за патување, кампување или секојдневна употреба, овозможувајќи ти лесно да го одржуваш твоето возило чисто без оглед на околината.

✅ Еколошка свест - Намали ја потрошувачката на вода и зачувај ја животната средина со користење на овој пренослив пиштол за перење автомобили кој бара помалку вода во споредба со традиционалните методи на перење.

✅ Сигурна моќност на батеријата - Со интегрирана батерија од 10000 mAh, овој пиштол ти дава долготрајна моќност за неколку сесии за миење автомобили пред да бара полнење, што го прави идеален партнер за сите потреби за чистење на твоето возило.

💦 ЛЕСНА УПОТРЕБА БЕЗ ДОСАДНИ КАБЛИ

Со моќност од 30 бари и интегрирана батерија од 10000 mAh, овој пиштол нуди супериорна моќност и практичност без непотребни кабли.

Се поврзува со стандардно црево за вода, што ти овозможува лесно и брзо миење на твоето возило, без разлика каде се наоѓаш. Без досадни заплеткани кабли, можеш слободно да маневрираш околу твоето возило додека го чистиш.

🚙 ДЛАБИНСКО МИЕЊЕ

Со својата моќ, овој пиштол гарантира длабоко чистење, отстранувајќи ги дури и најтврдокорните дамки и нечистотии од површината на твојот автомобил. Без разлика дали се работи за кал, инсекти или остатоци од патување, овој пиштол ќе се справи со секој предизвик за чистење.

⚡ БЕЗЖИЧЕН ДИЗАЈН

Со својот безжичен дизајн и компактна батерија, овој пиштол е идеален за употреба при патување, кампување или каде било надвор од домот. Исчисти го твоето возило брзо, ефикасно и без напор со овој иновативен пиштол за перење автомобили.

Технички карактеристики:

 • Напојување: литиумска батерија 18V;
 • Брзина: 12000 вртежи во минута;
 • Работен притисок: 30 бар;
 • Материјал: ABS пластика.

 

Пакетот вклучува:

 • 1 x Пиштол за перење;
 • 1 x Батерија;
 • 1 x Полнач за батерии;
 • 1 x Брз конектор;
 • 1 x 5M водоводна цевка;
 • 1 x 0° млазница;
 • 1 x 40° млазница;
 • 1 x Продолжна шипка;
 • 1 x Филтер;
 • 1 x Шишенце за пена.

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Дали овој пиштол за перење автомобили навистина нуди доволно моќ за темелно да го исчисти возилото?

Да, овој пиштол е опремен со моќност од 30 Бари, што го прави исклучително ефикасен за отстранување на сите видови нечистотија од површината на вашиот автомобил, обезбедувајќи беспрекорен сјај по секоја употреба.

Колку време е потребно за полнење на батеријата на овој пиштол?

Полнењето на батеријата на овој пиштол трае релативно кратко време благодарение на интегрираната батерија од 10000 mAh. Вообичаеното време на полнење е околу 3-4 часа, што ви дава доволно енергија за неколку сесии за чистење на автомобилот.

Дали овој пиштол за миење автомобили е погоден за сите видови возила?

Да, нашиот супер моќен пиштол за перење автомобили е дизајниран за ефикасно чистење на сите видови возила, вклучувајќи автомобили, камиони, мотоцикли и чамци, давајќи одлични резултати без оглед на површината.

Дали овој пиштол за миење автомобили е лесен за употреба?

Да, нашиот пиштол за миење автомобили е дизајниран имајќи ја предвид леснотијата на користење.

Колку е моќен млазот на овој пиштол за перење автомобили?

Нашиот супер моќен пиштол за перење автомобили е опремен со моќен млаз кој овозможува темелно чистење и отстранување на тврдоглавата нечистотија, оставајќи го вашето возило блескаво чисто по секоја употреба.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ