🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-47%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПУМПА СО ЦРЕВО ЗА ТЕЧНОСТИ

1890 ден

990 ден


заштедувате 900 ден (-47%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПУМПА СО ЦРЕВО ЗА ТЕЧНОСТИ
 

Ултра практична автоматска пумпа за пренос на течности 
 

 

Предности при користење на овој производ

 

Сензорот за автоматско запирање – Сензор за автоматско запирање што го запира пумпањето и сигнализира кога ќе открие полн резервоар.

Идеална за итен пренос на гас – Може да пренесува какви било течности како бензин, масло, вода, пиво итн. Добра алатка за повеќекратна употреба.

Полесно и поудобно – Внатре има двостран уред за контрола на вентилот, што ја прави работата полесна и поудобна. Стиснете неколку пати за да го внесете маслото и може само да истече!

Ултра практична автоматска пумпа за пренос на течности, која откога ќе ја добиеш нова треба да одлучиш дали ќе ја корисиш за трансфер на гориво од и до твојот автомобил, или пак ќе ја корисиш за пренос на напитоци во твојот дом, а може да си нарачаш и две, по една за двете намени.

Идеална за итен пренос на гас, може да пренесува какви било течности како што се бензин, масло, вода, пиво итн. Добра алатка за повеќекратна употреба.

Сензор за автоматско запирање што го запира пумпањето и сигнализира кога ќе открие полн резервоар.

Пумпата е исклучително лесна за употреба го поставуваш правото црево (без реси) во резервоарот ад другото црево во садот каде што сакаш да ја собереш течноста, само зацврсти го клипот без раце и вклучи го за лесно да пренесувате гас, вода, масло и друго.

Истото принцип важи и доколку се одлучите пумпата да ја користие за пренос на напитоци..

Технички карактеристики:

  • Должина: 50 cm
  • Потребни се 3 AAA батерии (не се вклучени)

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 47% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ