🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-58%

slider image
slider image
slider image
slider image

УКРАСНА НОЌНА ЛАМБА СО ФОРМА НА МЕСЕЧИНА

1690 ден

699 ден


заштедувате 991 ден (-58%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

УКРАСНА НОЌНА ЛАМБА СО ФОРМА НА МЕСЕЧИНА

Осветли ја твојата ноќ со стил! 🌛

Предности при користење на овој производ

✅ Естетска привлечност - Со модерен дизајн и прекрасен шаблон на месечината, оваа светилка ќе додаде софистициран допир во твојот простор, создавајќи пријатна атмосфера во спалната или дневната соба.

✅ Амбиентално осветлување - Обезбедувајќи мека и пријатна светлина, оваа светилка создава пријатна атмосфера во твојот дом, идеална за опуштање со омилената книга или за создавање интимен амбиент.

✅ Функционалност - Со својот практичен дизајн, оваа светилка лесно се вклопува на ноќната маса или комодата, нудејќи го осветлувањето потребно за читање или правење други активности во вечерните часови.

✅ Квалитетна изработка - Изработена од висококвалитетни материјали, оваа светилка е долготрајна и сигурна, давајќи ти долгорочно задоволство и уживање во нејзиното квалитетно осветлување.

МОДЕРЕН ДИЗАЈН

Нашата месечева ламба со шармантен шаблон, ќе внесе топлина и атмосфера во твојата спална соба или дневна соба.

Со својата комбинација на естетика и функционалност, оваа светилка ќе ја подобри атмосферата на твојот простор и ќе внесе чувство на удобност и задоволство во твојот дом.

ПРИЈАТНО ОСВЕТЛУВАЊЕ

Покрај естетскиот придонес, обезбедува и функционалност, обезбедува пријатно осветлување за читање во кревет, декоративно светло за создавање амбиент или практично светло за ноќна употреба.

КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Изработена е од висококвалитетни материјали што ја прави идеална за спална соба, дневна соба или како ноќно светло за деца.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 3W;
  • Димензии: 27 x 17 cm;
  • Напојување: 3 x AA батерии (не се вклучени).

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали оваа светилка е погодна за спални или дневни соби?

Оваа светилка е идеална за двата простора. Со својот модерен дизајн и шармантниот шаблон на месечината, ќе додаде атмосфера и удобност на секоја соба.

Како работи оваа светилка?

Светилката работи на батерии: 3 x AA (не се вклучени).

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ