🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-56%

slider image
slider image
slider image
slider image

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1590 ден

699 ден


заштедувате 891 ден (-56%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

Исчисти го секој агол во автомобилот или во домот!🚗🏡✨

Предности при користење на овој производ

✅ Моќна правосмукалка - Моторот од 120W ќе вшмукува сè што ќе наиде - влакна, трошки, прашина, земја.

✅ Стигни до најтешко достапни места - Ќе добиеш долга екстензија за тешко достапни места во автомобилот, електронската опрема или радијатор, како и додаток со четка за чистење на тастатура, звучници, клима во автомобилот и слично!

✅ Лесно чистење - Кога ќе се наполни филтерот за малата правосмукалка, само измиј го со вода, исуши го и ќе биде подготвен за нова употреба!

💪🏻 БРЗО, ЛЕСНО И ЕФИКАСНО

Сега конечно ќе стигнеш до местата што ги избегнуваш со големата правосмукалка, лесно ќе ги собереш трошките и секогаш ќе имаш чист автомобил или средена кујна!

Отсега па натаму, ќе правосмукуваш брзо, лесно и ефикасно како со голема правосмукалка!

✨ ИСЧИСТИ ЗА НЕКОЛКУ МИНУТИ

Нередот ќе го исчистиш со правосмукалка за неколку минути и лесно ќе ја вратиш правосмукалката на своето место.

Моторот од 120W ќе вшмукува сè што ќе наиде - влакна, трошки, прашина, земја.

Ќе добиеш долга екстензија за тешко достапни места во автомобилот, електронската опрема или радијатор, како и додаток со четка за чистење на тастатура, звучници, клима во автомобилот и слично!

👌🏼 ЛЕСНА УПОТРЕБА

Безжичната преносна мини правосмукалка работи на батерија која ќе ја полниш на секои неколку употреби, а за да функционира, само притисни едно копче!

✨ ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ

Кога ќе се наполни филтерот за малата правосмукалка, само измиј го со вода, исуши го и ќе биде подготвен за нова употреба!

 

Технички карактеристики:

  • Батерија: 2000 mAh;
  • Моќност: 120W;
  • Напон: 7,4V;
  • Полнење преку USB-кабел.

 

Пакет содржи:

  • 1x Безжична преносна мини правосмукалка;
  • 1x Тесно продолжение;
  • 1x Продолжување на четката;
  • 1x USB кабел за полнење.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Колку е моќна оваа мини пренослива правосмукалка?

Нашата мини пренослива правосмукалка 2-во-1 е исклучително моќна, со моќ за брзо и ефикасно отстранување на прашината, трошките и нечистотијата од сите површини, оставајќи го вашиот простор чист и уреден.

Дали оваа правосмукалка има додатоци за чистење на различни површини?

Да, комплетот доаѓа со еден подолг додаток кој ви овозможува да чистите тешко достапни места, мебел и други површини.

Како може да ми помогне оваа пренослива правосмукалка?

Преносливата правосмукалка е идеална за чистење на вашето биро, тастатура, лаптоп, телефон и други електронски уреди. Ги отстранува прашината, трошките и честичките од површините до кои е тешко достапни со стандардните средства за чистење.

Како се одржува оваа пренослива правосмукалка?

Одржувањето е лесно. Едноставно испразнете го садот за прав и измијте го филтерот кога е потребно. Ова ќе обезбеди вашата правосмукалка да работи ефикасно долг временски период.

Колку е тивок и дискретен овој уред за време на употребата?

Преносливата правосмукалка е дизајнирана да биде тивка и дискретна при употреба. Можете да го користите без да се грижите дека ќе ги вознемирувате вашите колеги на работа или остатокот од домаќинството додека работите.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

ГС

Горанчо Симонов

верифициран купувач

5/5

Полнењето е многу едноставно бидејќи користи USB приклучок.

Nov. 16, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

ЕЈ

Елизабета Јовановска

верифициран купувач

5/5

Oваа рачна правосмукалка е вистински спас! Брзо и темелно ја чисти целата нечистотија во мојот автомобил, оставајќи го чист и уреден.

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

ВШ

Ванчо Шишков

верифициран купувач

5/5

Батеријата на оваа правосмукалка е исклучително издржлива. Без разлика на големината, може да направи многу чистење без да има потреба од полнење повеќе пати.

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

ГН

Горан Наумов

верифициран купувач

5/5

Практична е и лесна за носење со мене каде и да одам. Сега можам да го исчистам мојот автомобил во секое време, насекаде, без да барам штекер.

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

МК

Мира Крстовска

верифициран купувач

5/5

Подолгиот додаток што доаѓа со правосмукалката овозможува прецизно чистење на тешко достапните места во автомобилот. Сега можам да ги чистам и најмалите агли без проблеми.

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

ЉА

Љубиша Алексов

верифициран купувач

4/5

Безжичната опција ми овозможува да се ослободам од досадните кабли и побрзо да го исчистам автомобилот.

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

БТ

Бранка Таневска

верифициран купувач

5/5

Чистењето на правосмукалката е брзо и лесно, без многу труд, ја одржувам чиста и подготвена за следната употреба.

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

СЗ

Стефан Зафиров

верифициран купувач

5/5

Оваа правосмукалка нуди одлична вредност за парите. Добивате моќна правосмукалка по добра цена 😄

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

БД

Бранко Димчевски

верифициран купувач

4/5

Брзината, ефикасноста и преносливоста на оваа правосмукалка ја прават задолжителен производ за сите сопственици на автомобили. Ја препорачувам!!

Sept. 15, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

ТЈ

Трифун Јованов

верифициран купувач

5/5

Практична е за користење и дома и во кола..

Nov. 16, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

ЗН

Здравко Николов

верифициран купувач

5/5

Со можност за употреба дома и во автомобил, оваа правосмукалка е вистинска алатка.

Nov. 16, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

СС

Сашко Спасовски

верифициран купувач

5/5

Дизајнот е ергономски, лесно се вклопува во рака, а прецизноста на ракувањето го прави омилен уред во мојот автомобил.

Nov. 16, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

СР

Силвана Ристева

верифициран купувач

5/5

Садот за прав лесно се празни и чисти, што го прави одржувањето на правосмукалката многу едноставно.

Nov. 16, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

НД

Нина Доневска

верифициран купувач

5/5

Иако е мала, сепак е изненадувачки моќна! Не остава трошки или прашина, дури и на тешко достапни места.

Nov. 16, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

VN

Vase Naumov

верифициран купувач

5/5

Mnogu e prakticna so nea lesno go sobiram gjubreto vo kolata

Dec. 21, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

VD

Vera Demirova

верифициран купувач

5/5

Mala e no sobira se, dovolno e mokna

Dec. 21, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

КК

Колева Катерина

верифициран купувач

5/5

Безжична слобода на чистење без ограничувања!!

Dec. 21, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

РК

Рената Костова

верифициран купувач

4/5

Секогаш ја носам со себе и ја одржувам колата чиста 😄

Dec. 21, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

AS

Aleksandra Stankova

верифициран купувач

5/5

ne e mnogu mokna no super e vaka za sobiranje ronki od masata i krevetot, za da ne ja vklucuvam golemata...

Dec. 21, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

1

ДД

Драган Д.

верифициран купувач

5/5

Со различни приклучоци, оваа правосмукалка е прилагодлива на различни површини

Dec. 21, 2023

USB МИНИ ПРЕНОСЛИВА ПРАВОСМУКАЛКА

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ