🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-25%

slider image
slider image
slider image
slider image

ВИСЕЧКИ ХАМОК СТОЛ

2690 ден

1999 ден


заштедувате 691 ден (-25%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Среда и Петок

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ВИСЕЧКИ ХАМОК СТОЛ

Опушти се во удобност и стил! 🏠💆🏻‍♀️✨🌳

Предности при користење на овој производ

✅ Непречено опуштање - Ова столче виси и обезбедува совршен амбиент за релаксација, овозможувајќи ти да седиш и да уживате во моментите на мир и тишина.

✅ Ергономска поддршка - Благодарение на двете перничиња, оваа столица обезбедува оптимална поддршка за твојот 'рбет и удобност при долги периоди на седење, што е особено корисно кога читаш, медитираш или се релаксираш.

✅ Разновидна употреба - Овој висечки стол совршено се вклопува во внатрешноста на твојот дом, но може да биде и одличен додаток на отворен простор, како што е тераса, градина или двор, овозможувајќи ти да уживаш во природата во удобност и стил.

✅ Лесно одржување - Изработено од квалитетна памучна ткаенина, оваа висечка столица е лесна за одржување. Материјалот може лесно да се измие и чисти, што обезбедува долготрајна свежина и чистота на производот со текот на времето.

СОВРШЕН ДОДАТОК

Уживај во моментите на целосна релаксација со оваа висечка хамок столица, совршен додаток на твојот дом или надворешен простор. Изработен од мека памучна ткаенина, оваа столица обезбедува неспоредлива удобност и поддршка, овозможувајќи ти да се опуштиш и да уживаш во моментите на тишина или времето со семејството и пријателите.

УДОБНО СЕДЕЊЕ

Двете перничиња обезбедуваат оптимална ергономска поддршка за твојот 'рбет, обезбедувајќи удобност дури и при долги периоди на седење. Оваа функција го прави овој стол идеален за читање, релаксација или медитација, давајќи ти чувство на благосостојба и удобност.

СТИЛСКИ ДИЗАЈН

Покрај својата функционалност, оваа висечка столица се издвојува и по својот стилски дизајн. Пругите во шарени бои внесуваат радост и енергија во твојот простор. Без разлика дали го користиш во дневната соба, терасата, градината или дворот, ова столче сигурно ќе привлече внимание и ќе внесе доза на стил и елеганција.

Технички карактеристики:

  • Материјал: памучно платно;
  • Димензии на перницата: 108 × 100 cm (Д x Ш);
  • Тежина: 2000 g;
  • Тежина Капацитет: 150kg.

 

    Нарачајте го вашиот веднаш со 33% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали оваа висечка столица е погодна за надворешна употреба?

Да, оваа висечка столица е идеална и за внатрешна и за надворешна употреба. Изработен е од квалитетни материјали кои се отпорни на временски услови, што го прави погоден за тераси, градини и дворови.

Колку тежина може да издржи овој стол?

Овој висечки стол е дизајниран да издржи тежина до одредена граница, обично помеѓу 120 и 150 килограми, што е доволно за повеќето корисници.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ