🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-39%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ВОДООТПОРНО ДЕКОРАТИВНО ЛЕД СВЕТЛО (2+1 ГРАТИС)

1650 ден

999 ден


заштедувате 651 ден (-39%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ВОДООТПОРНО ДЕКОРАТИВНО ЛЕД СВЕТЛО (2+1 ГРАТИС)

Осветли го и разубави го твојот базен или фонтана! ✨💦⛲

Предности при користење на овој производ

✅ 16 различни бои - Достапни се 16 различни бои. Можеш да ги измешаш и да ги споиш за да имаш различни шеми на бои, создавајќи различни расположенија за која било ситуација.

✅ Далечински управувач - Светлата доаѓаат со далечински управувач за полесно да ги контролираш светлата од далечина. Овој далечински управувач работи од 9 метри, овозможувајќи ти оддалеку да ги вклучиш или исклучиш светлата или да го промениш режимот.

✅ Режими на осветлување - Постојат 4 различни режими на осветлување. Ова навистина може да додаде посебно расположение на една вечер, а исто така е многу забавно.

✅ Водоотпорно - Водоотпорно декоративно LED светло кое може да биде поставено на било кое место, внатре или надвор од домот – градина, патека, фонтана, базен, итн.

ДЕКОРАТИВНО ОСВЕТЛУВАЊЕ

Водоотпорно декоративно LED дветло кое можеш да го поставиш на било кое место, внатре или надвор од домот или градината, патека, фонтана, базен, итн.

Ова водоотпорно декоративно LED светло има 13 лед светла во внатрешноста во 16 раслични бои.

ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ

Можеш да го закачиш на било кое место, бидејќи има магнет за метални површини и на сите останати површини се лепи со вакум гумичка.

Ова лед светло е водоотпорно така да можеш да го поставиш и во твојот базен или фонтана како осветлување и декорација.

ПРЕКРАСЕН АМБИЕНТ

Ова светло доаѓа со далечинки управувач со што имаш можност во било кое време да ги менуваш боите и да го направиш амбиентот на бои по твој вкус.

Без разлика дали организираш вечерна забава покрај базен, романтична вечера покрај фонтаната или едноставно сакаш да додадеш лесен акцент на твојот надворешен простор, овие водоотпорни декоративни светилки се совршен избор за подобрување на естетиката и атмосферата на твојот простор.

Технички карактеристики:

  • Работи со: 3 x AAA батерии;
  • Водоотпорно ниво: IP68;
  • Димензии: 7 x 2.8 cm.

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 39% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овие LED светилки се погодни за сите видови базени и фонтани?

Да, овие водоотпорни LED светилки се дизајнирани да бидат компатибилни со различни типови на базени и фонтани, обезбедувајќи извонредно осветлување и декоративен ефект без оглед на нивната големина или форма.

Колку се ефикасни LED светлата во заштедата на енергија?

Нашите LED светилки се високо енергетски ефикасни, што значи дека обезбедуваат извонредно осветлување со минимална потрошувачка на електрична енергија, што ги прави еколошки и економски исплатлив избор за осветлување на вашиот базен или фонтана.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ