🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Известување од пошта: пратките за општина Центар, Куманово и Охрид, рок на достава 7 дена

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПЕНА ЗА ХЕМИСКО И ДЕТАЛНО ЧИСТЕЊЕ

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПЕНА ЗА ХЕМИСКО И ДЕТАЛНО ЧИСТЕЊЕ
 

Иновативнa повеќенаменска пена која ќе ја исчисти секоја дамка за само 5 минути 
 

 

Предности при користење на овој производ

 

Длабоко чистење – Постигнува извонредни резултати за длабинско чистење дури и на тешко достапни места. Ја враќа свежината, ја спречува појавата на грини и го продолжува животот на апаратите.

Повеќенаменска – Моќната формула ги дезинфицира сите површини во домот, во автомобил или во канцеларија.

Брзо дејство – Активното моќно средство ќе се погрижи дури и за најупорните масни наслаги, старите дамки и нечистотијата за само неколку минути. Исто така брзо се суши и не остава никакви траги зад себе.

ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ
 

Запознај го активното иновативно средство кое ќе ја исчисти секоја дамка за само 5 минути, која можеби си ја избегнувл со години. Уникатната формула ги разградува честичките од нечистотија, ги исфрла на површината и зад себе остава сјајна површина без траги.

Испрскај, почекај неколку секунди, избриши со крпа и гледај како магичната пена на твојот мебел, автомобил или кујнски апарати за домаќинство ги враќа во живот.

Повеќенаменска пена за длабинско чистење на различни површини, кое дефинитивно ќе биде една од твоите најдобри инвестиции во чистењето.

ЗA РАЗЛИЧНИ ПОВРШИНИ
 

Исчисти сè што сакаш брзо, лесно и без неред, од чевли до килими, рингли, печки, аспиратори, славини, мијалници, кујнски пултови, кујнски кабинети, мермер, плочки и керамички површини, алуминиум, тенџериња и тави, градинарски мебел, ПВЦ, мотоцикли, велосипеди, автомобилски бандажи, од внатрешноста и надворешноста на автомобилите до велосипеди, мотоцикли и чамци. Ова средство е наменето и за прозорци, керамички површини, дрво и пластика. Чисти апсолутно се!

Постигнува извонредни резултати за длабинско чистење дури и на тешко достапни места. Ја враќа свежината, ја спречува појавата на грини и го продолжува животот.

Технички карактеристики:

  • Количина: 650ml

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ