🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-55%

slider image
slider image
slider image
slider image

ЕЛЕКТРИЧЕН САД ЗА НОСЕЊЕ ХРАНА

1999 ден

890 ден


заштедувате 1109 ден (-55%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

Одберена боја: ПОРТОКАЛОВА

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЕЛЕКТРИЧЕН САД ЗА НОСЕЊЕ ХРАНА
 

Нова генерација на пренослив електричен сад за храна со функција на греење и топлинска изолација!
 

Предности при користење на овој производ

 

Напреден систем за греење – Брзо ја загрева храната и заштедува енергија. Брзо загревање со оригинално PTC греење со константна температура.

Лесен за користење – Само приклучи го и храната ќе се загрее за многу кратко време.

Мултифункционален – Садот може да се користи како пренослива обична кутија за складирање на храна, или за загревање и одржување на свежината на храната.

 

ЕЛЕКТРИЧЕН И ПРЕНОСЛИВ САД
 

Го имаме решението за сите оние кои сакаат да се хранат здраво и да јадат свежи и топли оброци без разлика на нивното отсуство од дома.

Благодарение на овој практичен сад за ручек, нема често да ја користиш микробрановата за повторно да го загрееш јадењето.

Веќе не треба да се грижиш дали оброкот ќе ти се излади на работа, на факултет или на патување. Сè што треба да направиш е да го вклучиш садот во штекерот и да чекаш да се загрее твојот оброк. Секој кој често носи храна со себе мора да го има овој производ бидејќи топлите оброци се секогаш подобри од ладните!

Оваа електрична кутија за ручек е лесна за употреба, само приклучете ја и храната ќе биде готова за кратко време.

Уживај во совршените оброци во секое време, насекаде, благодарение на овој неверојатен електричен и пренослив сад за ручек.

ПРАКТИЧЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН
 

Садот за носење храна со грејач е лесен за употреба, се носи лесно благодарение на практичната рачка.

Капакот има четири елементи за затворање, отвор за пареа и преграда за додатоци (вклучена е пластична кутија).

Овој повеќенаменски сад за ручек има две посебни внатрешни прегради, од кои едната може да се отстрани.

Садот може да се користи како пренослива обична кутија за складирање на храна, или за загревање и одржување на свежината на храната.

Има напреден инфрацрвен систем за греење кој брзо ја загрева храната и заштедува енергија. Овој електричен сад за ручек е изработен од материјал за храна од ПП, а внатрешниот сад е изработен од нерѓосувачки челик.


 

Технички карактеристики:

  • Боја: зелена, портокалова, сина, црвена
  • Големина: 23,5 x 16,5 x 10 cm
  • Моќност: 40W
  • Напон: 12V
  • Фреквенција: 50-60Hz
  • Капацитет: 1,05 литри (кутија за ориз: 0,6 литри, кутија за диск: 0,45 литри)

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ