Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ЕЛЕКТРИЧНА ТАВА ЗА БРЗА И ЛЕСНА ПОДГОТОВКА НА ХРАНА

1699 ден

790 ден


заштедувате 909 ден (-54%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 13 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Совршен избор за брзо и лесно подготвување храна!

Предности при користење на овој производ

 

Помала потрошувачка на енергија – Заштедува енергија бидејќи е потребно помалку време за загревање и подготовка на оброците.

Нелеплива подлога – Лесна е за употреба, подготовката на храната е брза во оваа тава, основата не се лепи, лесно се одржува.

Вкусни јадења – Широка примена, погодна за месо, зеленчук, ориз, јајца…

Уживај во безгрижното готвење, со помош на електричната тава со нелеплива подлога. Подготви вкусни, здрави и брзи оброци!

Електричната тава е директно поврзана со струја преку кабелот, па не ти треба ни шпорет!

Доколку си љубител на кампување и често патуваш со твоето семејство или пријателите, електрична тава е вистинскиот избор за тебе. Таа е целосно пренослива така што ќе можеш да подготвуваш вкусни и здрави оброци за целото семејство без оглед каде си.

Иделално решение кое секогаш ќе ги импресионира твоите гости. Одлична за подготовка на месо, зеленчук или рижото, печење риба и зеленчук или подготовка на омлет.

Здрави оброци со неверојатен вкус. Електричната тава ти овозможува да ги приготвите твоите омилени оброци со само неколку капки масло, така што тие ќе бидат вкусни и здрави. Ти и твоето семејство ќе можете да уживате во кулинарските мајстории без да се грижите за калориите.

Лесна и едноставна за користење. Лесна е за употреба, подготовката на храната е брза во оваа тава, основата не се лепи, лесно се одржува.

Заштедува енергија бидејќи е потребно помалку време за загревање и подготовка на оброците.

Технички карактеристики:

  • Димензија: 26 cm
  • Моќност: 300-600 W
  • Номинален напон 220V

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ