Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МАГИЧНО ДЕТСКО ЌЕБЕ СО КАЧУЛКА

1599 ден

899 ден


заштедувате 700 ден (-44%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Одбери боја

Уштe 19 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Ултра меко детско ќебе со качулка кое ќе те затоплува во најстудените денови!

 

Предности при користење на овој производ

 

Магија и забава – Ќебенцата имаат очи со LED светла кои можат да се вклучат и да светат за ноќна забава!

Ќебе и перница во едно – Лесно се преклопува од големо ќебе во перница за играње.

Мултинаменско – Совршено за патувања, кампување, спиење, играње, спиење, читање книга или гледање филм.

Кажи им збогум на дебелите волнени наметки и џемпери. Нашето меко и топло детско ќебенце е совршено за будење наутро, удобност на каучот, играње видео игри, читање, кампување, и многу повеќе. Качулката ќе ја одржува главата топла, а дизајнот овозможува децата да си играат и да се забавуваат!

Ќебенцата имаат очи со LED светла кои можат да се вклучат и да светат за ноќна забава!

Ќебињата со светли очи ќе ги загреат твоите деца, а има и место за нивните раце. Ќебе и перница во едно – лесно се преклопува од големо ќебе во перница за играње

Совршено за патувања, кампување, спиење, играње, спиење, читање книга или гледање филм…

Одличен подарок за децата! Можеш да одбереш еден од двата модели, розов еднорог или зелен диносаурус!

Се напојува со 2 x AA батерии кои лесно се заменуваат (батериите не се вклучени).

Универзална големина, димензиите се 124,5 x 89cm (со исклучок на качулката).

Технички карактеристики:

  • Се напојува со 2 x AA батерии
  • Универзална големина (приближно): 124,5 x 89cm
  • Возраст: 3+

 

Нарачајте го вашето веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ