🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-60%

slider image
slider image
slider image
slider image

АНТИ-ЛИЗГАЧКА ПРОСТИРКА ЗА ВО БАЊА

999 ден

399 ден


заштедувате 600 ден (-60%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Вторник и Четврток

🔥 Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

АНТИ-ЛИЗГАЧКА ПРОСТИРКА ЗА ВО БАЊА

Безбедност и луксуз во твојата бања! 🏠💦🌸

Предности при користење на овој производ

Максимална удобност - Оваа подлога обезбедува неверојатна мекост и удобност под твоите нозе, создавајќи простор во кој секој чекор станува вистинско задоволство.

Ефикасна апсорпција - Со висок степен на апсорпција, оваа подлога брзо и ефикасно ја апсорбира влагата, одржувајќи ја твојата бања или соба секогаш сува и уредна.

Неспорна безбедност - Специјално дизајнирана со карактеристики против лизгање, оваа подлога обезбедува стабилност и безбедност, што ја прави идеална за секоја просторија, вклучувајќи ја и бањата.

Разновидност во употреба - Покрај тоа што е совршена за бања, оваа мултифункционална подлога може да се користи и како килим во спалната соба, додавајќи топлина и удобност во секој дел од твојот дом.

АПСОРБИРАЧКА И АНТИ-ЛИЗГАЧКА

Со оваа впивачка и анти-лизгачка простирка за бања, твојот секојдневен ритуал станува вистинско задоволство. Благодарение на нејзината висока апсорпција, оваа простирка веднаш ја апсорбира влагата, одржувајќи ја твојата бања сува и уредна.

Со својата инстантна способност за апсорпција и анти-лизгачки својства, поставувањето на оваа простирка не само што те одржува безбеден во бањата, туку и додава луксуз и удобност на секој момент.

БЕЗБЕДНОСТ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ

Со специјално дизајнирана основа за заштита од лизгање, овој килим обезбедува стабилност и го намалува ризикот од лизгање. Ова е клучно за одржување на безбедноста на корисниците во услови на бања.

ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ

Овој производ не само што обезбедува исклучителна функционалност, туку висококвалитетните материјали ја прават оваа подлога лесна за одржување. Намаленото време потребно за чистење придонесува за практичноста на производот.

Технички карактеристики:

  • Димензии: 40 x 60 cm;
  • Материјал: кадифен;
  • Боја: кафена.

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку брзо оваа подлога ја впива влагата?

Оваа подлога е многу впивлива и веднаш ја апсорбира влагата, одржувајќи ја твојата бања сува и безбедна.

Дали овој тепих е тежок за одржување?

Не, не е. Висококвалитетните материјали го олеснуваат одржувањето, што го олеснува чистењето и ја зачувува долготрајната свежина.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ