🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-56%

slider image
slider image
slider image
slider image

ПРЕНОСЛИВ МИНИ USB СОКОВНИК

3450 ден

1490 ден


заштедувате 1960 ден (-56%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Уштe 3 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРЕНОСЛИВ МИНИ USB СОКОВНИК
 

Подготвувај здрави пијалоци било каде со овој USB пренослив соковник
 

 

Предности при користење на овој производ

 

Безжичен и пренослив дизајн – Електричниот соковник за цитрус користи USB-C технологија за полнење. Уживај во вкусниот сок во секое време и каде било со еден клик!

Компактен дизајн – Големината е компактна и пренослива. Не зазема никаков простор. Користи го дома или понеси го со себе на пикник за да имаш хранлив сок во секое време од денот.

Свежо цеден сок – Повеќе не мора да купуваш сокови кои ја губат свежината речиси веднаш по отворањето, направи освежителен пијалок секогаш кога ќе посаш.
Без неред – Поради самиот механизам за цедење сок, кој е од затворен тип, нема прскање од страна или прелевање, а целиот процес е готов за неколку секунди.
Користи го до 15 пати – Со едно брзо полнење, соковникот ќе ти трае со денови. Нема да мора да се грижиш дали ќе го надополниш и дали некаде имаш извор на енергија!
Лесно корисење – На предната страна има копче кое едноставно го притискаш кога сакаш да го користиш и уште еднаш да го исклучиш, ништо полесно!

СВЕЖО ЦЕДЕН СОК ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ
 

Одличен кујнски апарат за цедење на сок (нектар) од калинки и цитруси, погоден за домашна и професионална употреба. Уживај во свежо цеден сок во секое време и каде било со само еден клик!

USB ПОЛНЕЊЕ
 

Дизајн на USB полнење, безжичен и пренослив, можеш да цедиш сок во секое време, каде било, за да можеш да го користиш со сигурност.

Ваквиот начин на цедење овозможува зачувување на корисните својства на овошјето.

ПРАКТИЧЕН И ПРЕНОСЛИВ
 

Електричниот соковник може да се користи за портокали, јаболка, калинки, круши и други овошја.

Не зазема никаков простор. Користи го дома или понеси го со себе на пикник за да имаш хранлив сок во секое време од денот.

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА
 

Лесен за ракување и употреба. Сечење на секаква големина на овошје благодарение на големиот дијаметар.

Безбеден и стабилен, едноставно одржување и чистење.

Уживај во одличниот дизајн и свежо цедениот сок!

Уживај во одличниот дизајн и свежо цедениот сок!

 

 

Технички карактеристики:

  • Работна струја: 7.4V
  • Режим на полнење: преку USB
  • Материјал: AS, ABS
  • Моќност: 45 W
  • Големина на производот: 237 x 138 x 112мм


 

Нарачајте го вашиот веднаш со 57% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ