Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image

СИЛИКОНСКА ПОДЛОГА ЗА МАСАЖА НА СТАПАЛА 1+1 ГРАТИС

999 ден

699 ден


заштедувате 300 ден (-31%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 8 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

За полесно чистење на стапалата!

1 + 1 ГРАТИС!

Предности при користење на овој производ

 

Нега на кожа – Силиконската четка за масажа обезбедува нежен пилинг на телото и ефективно длабинско чистење на кожата.

Масажа при капење – Редовната масажа на телото може да помогне и за васкуларната циркулација и за ослободување од стресот.

Лесна за употреба – Оваа четка за нозе е многу лесна за употреба, особено се препорачува за луѓе со проблеми со колковите и грбот, при што не дозволува наведнување.

Добрата циркулација е од витално значење за здравјето на луѓето. Масажата на стапалата е еден од различните начини за подобрување на циркулацијата на стапалата и нозете.

Нашата силиконската четка за масажа обезбедува нежен пилинг за телото и ефективно длабинско чистење на кожата.

Редовната масажа на телото може да помогне и за васкуларната циркулација и за ослободување од стресот.

Оваа четка за нозе е многу лесна за употреба, особено се препорачува за луѓе со проблеми со колковите и грбот, така што нема да имаш потреба да се наведнуваш. Отстранува мртва кожа, темелно ги чисти нозете со сапуница, вклучувајќи ги и честопати запоставените области помеѓу прстите. Не само што ги чисти стапалата, туку ја подобрува циркулацијата на крвта, давајќи ти дополнителен енергетски поттик за да го започнеш денот правилно.

Стимулира циркулација и проток на крв во стапалата и произведува чувство на целосна благосостојба и здравје. Омекнува, подмладува и спречува суви, калузирани нозе и други заболувања на стапалата..

Флексибилна е, мека и еластична и не се деформира.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Силикон
  • Димензија: 36 cm
  • Боја: Сива, розева (по наш избор)

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 30% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ