🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-43%

slider image
slider image
slider image
slider image

2 ВО 1 ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ЧАШИ ЗА АВТОМОБИЛ

890 ден

499 ден


заштедувате 391 ден (-43%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

2 ВО 1 ПРИЛАГОДЛИВ ДРЖАЧ ЗА ЧАШИ ЗА АВТОМОБИЛ

Уживај во секое возење без неред! 🚗💨🥤👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Максимална практичност - Уживај во совршено организирано возење - држачот за чаши ти овозможува да поставиш две чаши или шишиња истовремено, ослободувајќи ги рацете и правејќи го возењето поудобно.

✅ Прилагодлива големина - Прилагоди го држачот на твоите потреби - прилагодливата ширина ти овозможува да ставаш чаши со различни големини, било да се тоа лименки, шишиња со вода или кафе.

✅ Заштита на автомобилот - Одржувај го твојот автомобил чист и без излевање, држачот доаѓа со стабилизатор за да спречи превртување на чашите, намалувајќи го ризикот од неред во возилото.

✅ Елегантен дизајн - Додади доза стил на твојот автомобил, модерниот дизајн на држачот за чаши го прави не само практичен, туку и атрактивен додаток на твојот ентериер.

БЕЗБЕДНО И УДОБНО ВОЗЕЊЕ

Овој 2 во 1 прилагодлив држач за чаши е совршен додаток за твојот автомобил, обезбедувајќи ти неверојатна удобност и организација додека возиш. Без разлика дали си на долго патување или едноставно сакаш да уживаш во омилениот пијалок во движење, овој држач ќе ти овозможи да го направиш тоа безбедно и без неред.

МАКСИМАЛНА ПРАКТИЧНОСТ

Овој држач за чаши е дизајниран да го олесни твоето секојдневно возење. Неговата способност да држи две чаши или шишиња истовремено ги ослободува твоите раце, овозможувајќи ти да се концентрираш на возењето. Веќе нема да мораш да се грижиш за балансирање на чашките на седиштата или за истурените течности кои можат да го оштетат твојот автомобил.

МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА

Нема повеќе да се грижиш за истурените течности кои можат да предизвикаат неред и да ја оштетат внатрешноста на вашето возило. Овој држач доаѓа со стабилизатор кој спречува чашите да се превртуваат, намалувајќи го ризикот од неред во автомобилот. Твојот автомобил ќе остане чист и безбеден додека возите.

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН

Покрај неговата функционалност, овој држач за чаши внесува и доза на стил во твојот автомобил. Неговиот модерен дизајн го прави не само практичен, туку и атрактивен додаток на твојот ентериер. Без разлика на стилот на твојот автомобил, овој држач ќе се вклопи и ќе додаде софистицираност.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 43% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како да го инсталирате овој држач за чаши во автомобилот?

Држачот се поставува со едноставно вметнување во стандардниот држач за чаши во вашиот автомобил.

Дали овој држач е компатибилен со сите видови чаши и шишиња?

Да, овој држач има прилагодлива ширина, што значи дека е компатибилен со различни големини на чаши и шишиња, вклучувајќи лименки, шишиња со вода, кафе и други пијалоци.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ