🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

999 ден

590 ден


заштедувате 409 ден (-40%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Четврток и Сабота

бесплатна достава

Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ
 

Уредувањето на веѓите повеќе не мора да биде болно! 
 


Предности при користење на овој производ
 

Мека кожа - Епилаторот ќе ја направи твојата кожа мека и мазна после секој третман!

За секој тип на кожа - Преносливиот епилатор можеш да го користиш и на исклучително чувствителна кожа! Направен е од антиалергиски сечила кои не предизвикуваат иритација.

Заштеди пари - Со овој епилатор за лице ќе заштедиш пари кои инаку би ги вложила во козметички третмани со години. Тој ќе ти биде верен пријател и ќе работи со години како првиот ден.

Идеален за патување - Заборави на грижата додека патуваш, депилаторот за веѓи е безжичен, што го прави идеален придружник. Можеш да го носиш каде и да одиш, мал е и лесен.

Прецизно - За да можеш нежно и ефикасно да ги третираш веѓите, овој уред е внимателно дизајниран со конусен врв за прецизна употреба.

Безболен третман - Отстранувањето на влакната не мора да биде болен процес, туку пријатен третман. Искуси ја депилацијата без исеченици или црвенила, тој е сосема безбеден и нежен за најчувствителната кожа.

За секого - Модерниот ергономски дизајн го прави едноставен и лесен за ракување, така што секој може да го користи. Ова е најбезбедниот и најефективниот метод за отстранување на влакна за луѓе од сите возрасти и за сите типови на кожа.

ТВОЈОТ НОВ ПРЕНОСЛИВ ЕПИЛАТОР
 

Отстранувањето на влакната никогаш не било полесно! Можеш да се ослободиш од досадните влакна за само неколку минути.

Твојот нов епилатор можеш да го користиш и за третмани кои бараат висока прецизност!

Лесно обликувај ги веѓите, отстрани ги влакната околу устата и многу повеќе.

Кажи им збогум на несаканите влакна на лицето и телото! Професионално отстрани ги во секое време и каде било.

Заборави на болните третмани! Овој епилатор е идеален за сите типови кожа и не предизвикува иритација и воспаление. Твојата кожа ќе биде исклучително мека и мазна после секој третман!

ПРАКТИЧЕН И НЕЖЕН СО ТВОЈАТА КОЖА
 

Подебели или потенки, какви веѓи сакаш, можеш сама да ги поправиш. Не треба да се грижиш дали салонот ќе успее да ги обликува твоите веѓи како што си замислила. Со овој уред брзо ќе се опуштиш и ќе можеш без проблем да ги обликуваш веѓите по твој вкус.

Олесни го твоето секојдневие со практичен епилатор.

Овој уред ќе ја реши болката – нежно, ефикасно и речиси безболно ќе ги отстрани сите несакани влакна.

Не мора да трошиш време и пари на козметички салони на секои две недели. Овој уред ти овозможува секогаш да бидеш уредна и убава каде и да си, без разлика колку малку време имаш и без разлика колку е чувствителна твојата кожа.

Епилатор за веѓи е сè што ти е потребно за да ја одржуваш твојата кожа беспрекорно мека и мазна!

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • Номинална моќност: 3w
  • Номинален напон: 3,7v
  • Димензии: 13,5 x 2 x 1,1см
  • Напојување: 1 x AAА батерија (не е вклучена)


Нарачајте го вашиот веднаш со 41% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

1

ГН

Гудица Наумовска

верифициран купувач

5/5

Доколку барате едноставно и безболно решение за отстранување на несаканите влакна, тогаш овој безболен епилатор за отстранување на влакна е дефинитивно производот кој треба да го користите. Ова е производ кој заслужува висока оцена и го препорачувам на сите 😄

Feb. 9, 2023

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

1

ИМ

Ивана Марковска

верифициран купувач

5/5

Конечно најдов производ кој навистина делува! Овој безболен епилатор за отстранување на влакна е многу лесен за употреба и дава одлични резултати. Никогаш повеќе нема да морам да се грижам за несаканите влакна. Ова е дефинитивно производ кој вреди секој денар.

Feb. 9, 2023

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

1

МД

Мила Димовска

верифициран купувач

4/5

Го препорачувам на сите кои сакаат да се ослободат од несаканите влакна без болка и страдање. Безболното отстранување на влакна е сон на секоја жена, а овој производ го прави реалност. Без сомнение го препорачувам на сите! 🙂

Feb. 9, 2023

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

1

ЗП

Злата Пецанова

верифициран купувач

5/5

Iсклучително ефикасен и безболен. Отстранувањето на влакната никогаш повеќе нема да биде проблем благодарение на овој производ. Го препорачувам на сите кои бараат едноставно и брзо решение за отстранување на несаканите влакна.

Feb. 9, 2023

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

1

ЖЗ

Жаклина Здравкова

верифициран купувач

4/5

Најдоброто искуство за отстранување на влакна што некогаш сум го имала. Ова е дефинитивно производ кој ќе ви заштеди многу време и пари, а резултатите се неверојатни.

Feb. 9, 2023

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

1

VT

Violeta Taneska

верифициран купувач

3/5

Go dobiv za podarok od soprugot i sum prezadovolna 🙂

Feb. 9, 2023

БЕЗБОЛЕН И ПРЕЦИЗЕН ЕПИЛАТОР ЗА ВЕЃИ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ