🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-52%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ГЕЈМЕРСКИ РОБОТ ЧАСОВНИК ЗА ДЕЦА

1790 ден

849 ден


заштедувате 941 ден (-52%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

Одберена боја: ПЛАВА

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ГЕЈМЕРСКИ РОБОТ ЧАСОВНИК ЗА ДЕЦА

Часовник што се претвора во робот - совршен подарок за мали чуда! ⌚💁🏼‍♂️💁🏼‍♀️🎮

Предности при користење на овој производ

✅ Иновативна трансформација - Овој часовник брзо и лесно се трансформира во робот, обезбедувајќи им на децата уникатно искуство за игра што ја поттикнува имагинацијата и креативноста.

✅ Образовна вредност - Покрај тоа што е забавен, овој трансформирачки роботски часовник може да помогне во развојот на моторичките вештини и просторната свест кај децата, обезбедувајќи им интерактивно учење преку игра.

✅ Функционалност на часовникот - Покрај тоа што е забавен робот кој го трансформира, овој уред исто така работи и како функционален часовник, помагајќи им на децата да развијат навики за тајмингот на забавен начин.

✅ Квалитетна конструкција и безбедност - Изработен од висококвалитетни материјали, овој трансформирачки роботски часовник е безбеден за децата. Отпорен е на удари и ги издржува игрите на активните деца, обезбедувајќи долготрајна забава додека ја одржува безбедноста.

ИНОВАТИВЕН ТРАНСФОРМИРАЧКИ РОБОТ ЧАСОВНИК

Преобразувачкиот роботски часовник за деца носи нова димензија во играњето и учењето, комбинирајќи ја забавата и функционалноста во уникатен дизајн. Овој иновативен часовник се трансформира во симпатичен робот, давајќи им на децата неверојатно интерактивно искуство за играње. Брзата и лесна трансформација им овозможува на малите да си играат со својот робот кога и да посакаат, поттикнувајќи ја креативноста и имагинативната игра.

ФУНКЦИОНАЛЕН ЧАСОВНИК

Покрај тоа што е исклучително забавен, овој часовник има и едукативна вредност. Трансформацијата го поттикнува развојот на моторичките вештини и просторната свест кај децата, обезбедувајќи им корисно учење преку игра. Исто така, функционалноста на часовникот им овозможува на децата да развијат свесност за времето на природен и интересен начин.

КВАЛИТЕТЕН И БЕЗБЕДЕН

Висококвалитетната конструкција на овој трансформирачки роботски часовник гарантира долготрајна употреба. Изработен е од безбедни материјали отпорни на удари, што обезбедува безбедна игра дури и во активните детски игри. Родителите можат да бидат спокојни знаејќи дека овој часовник е дизајниран имајќи ја предвид безбедноста на децата.

Технички карактеристики:

  • Форма на часовник: 8,5 x 8,5 x 5cm;
  • Форма на робот: 9,5 x 14,5см;
  • Боја на производот: сина, розова;
  • Вградени игри за деца: возраст 6+;
  • Напојување: 2 x мали кружни батерии.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како да го трансформирате овој часовник во робот?

Трансформацијата е брза и лесна - со само еден потег, часовникот се претвора во симпатичен робот, давајќи им на децата моментална радост од играта.

Колку игри се достапни на овој часовник?

Овој часовник доаѓа со разновиден сет на игри, обезбедувајќи повеќе опции за игра и задржување на децата долго време ангажирани.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ