🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-54%

slider image
slider image
slider image
slider image

ГРЕБЛО ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИСЈА

999 ден

450 ден


заштедувате 549 ден (-54%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ГРЕБЛО ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИСЈА

Есенското чистење на твојата градина може да започне! 🍂🍁🧹

Предности при користење на овој производ

✅ Ефикасно собирање лисја - Брзо и ефикасно собирање лисја и друг градинарски отпад благодарение на прецизната конструкција на гребло.

✅ Повеќенаменска употреба - Покрај собирањето лисја, ова гребло можеш да го користиш и за разредување на почвата, тревниците или за чистење на други видови градинарски отпад.

✅ Издржлива конструкција - Направено од издржливи материјали, ова гребло за градина обезбедува издржливост и сигурност во текот на сезоните на чистење.

✅ Чиста градина, поздрави растенија - Редовното отстранување на паднатите лисја помага градината да биде чиста и да се намали ризикот од болести и штетници, што придонесува за здравјето на твоите растенија.

🍂 ЕФИКАСНО СОБИРАЊЕ

Идеална алатка за одржување на твојата градина уредна и без гниење. Со својата ефикасна конструкција, го олеснува собирањето лисја, гранчиња и други градинарски остатоци.

👌🏼 ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН

Дизајнирано со прецизни заби кои овозможуваат брзо и ефикасно собирање лисја и други градинарски остатоци. Без разлика дали имаш голема градина или само мал тревник, оваа алатка ќе ти помогне брзо да го исчистиш твојот простор.

💪🏻 МУЛТИНАМЕНСКА УПОТРЕБА

Покрај собирањето лисја, ова градинарско гребло можеш да го користиш за разредување на слојот од почвата, чиста трева и други видови градинарски отпад. Ова го прави разноврсна алатка која ќе ти помогне со различни градинарски задачи.

Металното гребло може да биде корисно во текот на целата година за различни градинарски задачи, вклучувајќи собирање отпадоци, израмнување на почвата и други задачи кои бараат ракување со земја и материјали.

Технички карактеристики:

  • Материјал: метал;
  • Димензии:40 x 40 cm.

 

 Нарачајте го вашето веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Дали овој производ е лесен за одржување?

Да, чистењето на оваа градинарска гребло е лесно. По употреба, можете едноставно да го исплакнете со вода или да го избришете со влажна крпа за да ја зачувате неговата функционалност.

Колку е издржливо ова гребло во градината?

Ова градинарскo гребло е направено од издржливи материјали кои се отпорни на абење и кинење. Може да очекувате долготрајна употреба во многу сезони на чистење.

Која ширина покрива ова гребло?

Ова гребло за чистење лисја има ширина од 40 сантиметри, што ви овозможува брзо и ефикасно чистење на поголеми површини.

Дали ова гребло е полесно од традиционалните метли?

Да, ова гребло е многу полесно од традиционалните метли, што го прави чистењето помалку напорно и поефикасно.

Дали ова гребло има ергономски дизајн за удобно користење?

Нашето гребло доаѓа без долга рачка што значи дека можете да го прикачите вие на ергономска рачка што ја имате дома, за да ви овозможи удобно искуство со чистењето, намалувајќи го напорот на рацете и грбот.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ