🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-52%

slider image
slider image
slider image
slider image

КОРПА ЗА ВАЛКАНИ АЛИШТА СО 3 ПРЕГРАДИ

2099 ден

999 ден


заштедувате 1100 ден (-52%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

КОРПА ЗА ВАЛКАНИ АЛИШТА СО 3 ПРЕГРАДИ

Совршено решение за организирање валкани алишта! 🧺👔✨

Предности при користење на овој производ

✅ Ефикасно сортирање на алиштата - Со три пространи прегради, оваа корпа ти овозможува ефикасно да ги сортираш валканите алишта пред перење, со што ќе заштедиш време и ќе го олесниш процесот на одржување на хигиената дома.

✅ Одржување на редот во бањата - Совршено се вклопува во просторот за бања, што ја прави организацијата на валканите алишта едноставна. Со дискретен и функционален дизајн, оваа корпа ја одржува бањата уредна и естетски пријатна.

✅ Лесна подвижност и преклопување - Со практични рачки, оваа корпа ти овозможува лесно да ги преместиш валканите алишта во машината за перење. Исто така е склоплива, што е корисно кога не се користи, ти овозможува да ослободиш простор во бањата.

✅ Трајност и квалитетни материјали - Изработена од висококвалитетни материјали, оваа корпа е долготрајна и издржлива. Лесна за одржување, обезбедувајќи трајно решение за организирање валкани алишта во твојата бања.

ОДЛИЧНА ОРГАНИЗАЦИЈА

Нашата корпа за сортирање валкани алишта со три прегради носи ефикасност и организација во твојата бања. Со доволно простор за сортирање алишта пред перење, оваа корпа ти помага да одржуваш ред и чистота во секојдневните рутини.

УДИБНОСТ И ЛЕСНА ПОДВИЖНОСТ

Дискретно сместена во бањата, оваа корпа лесно се вклопува во естетиката на твојот дом. Со рачки за лесно носење и преклоплив дизајн, ти дава удобност и лесна подвижност секогаш кога ти е потребно.

ИЗДРЖЛИВА И ОТПОРНА

Изработена од квалитетни материјали, оваа корпа е издржлива и отпорна, обезбедувајќи сигурна поддршка во одржувањето на твојата бања организирана. Инвестирај во практичност и функционалност со нашата корпа за сортирање валкани алишта - идеално решение за твојата бања.

Технички карактеристики:

  • Материјал: ПЕ Оксфорд крпа;
  • Големина: 68 x 38 x 60cm.

 

 Нарачајте ја вашата веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Колку алишта може да собере во оваа корпа?

Нашата корпа за сортирање алишта има три пространи прегради и може да собере доволно алишта за цела недела, обезбедувајќи ви ефикасно решение за организација.

Дали рачките се цврсти за носење?

Да, рачките се цврсти и дизајнирани за лесна преносливост дури и кога корпата е полна со алишта. Тие ви овозможуваат лесна подвижност до машината за перење или друга локација.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ