🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-40%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

НОЖИЦИ ЗА СЕЧЕЊЕ ВОДОВОДНИ ПВЦ ЦЕВКИ

999 ден

599 ден


заштедувате 400 ден (-40%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

НОЖИЦИ ЗА СЕЧЕЊЕ ВОВОВОДНИ ПВЦ ЦЕВКИ

Прецизно и ефикасно сечење за совршени инсталации! 👷🏼‍♂️🛠👌🏼

Предности при користење на овој производ

✅ Прецизно сечење - ПВЦ ножиците овозможуваат прецизно и директно сечење на водоводните цевки, обезбедувајќи точни и професионални резултати во инсталациите.

✅ Брза и ефикасна употреба - Овие ножици се дизајнирани за брза и лесна употреба, заштедувајќи ти време и напор кога сечеш ПВЦ цевки во различни ситуации.

✅ Исклучителна издржливост - Со висококвалитетни материјали и издржлив дизајн, ножиците од PVC обезбедуваат долготрајна употреба, издржувајќи ги предизвиците на редовната примена во водоводните проекти.

✅ Универзална употреба - Овие ножици се прилагодливи и погодни за сечење различни дијаметри на ПВЦ цевки, што ги прави разноврсна алатка за сите твои водоводни потреби.

БРЗА И ЛЕСНА УПОТРЕБА

ПВЦ водоводните ножици се висококвалитетна алатка дизајнирана за прецизно сечење на ПВЦ цевки, обезбедувајќи исклучителна ефикасност и професионални резултати во секој водоводен проект. Овие ножици се издвојуваат по нивната брза и лесна употреба, овозможувајќи им на корисниците лесно да постигнат прецизни и правилни сечења без губење време или труд.

УНИВЕРЗАЛНА ПРИСПОСОБЛИВОСТ

Изработени од издржливи материјали, овие ножици гарантираат издржливост и отпорност на редовна употреба. Нивната универзална приспособливост ги прави разноврсна алатка која може да се користи за сечење различни дијаметри на ПВЦ цевки, со што се задоволуваат потребите на различни проекти.

СИГУРНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ

Без разлика дали се работи за помали поправки или сложени водоводни инсталации, ПВЦ ножиците се незаменлив додаток на секој водоводен арсенал, обезбедувајќи сигурност, прецизност и издржливост на секој чекор од патот.

Технички карактеристики:

  • Големина: 16 - 42 mm;
  • Должина: прибл. 18,5 cm.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 40% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како се користат овие ножици за сечење ПВЦ цевки?

Корисничкото искуство е едноставно - ставете ја цевката во отворот на ножиците, притиснете ја рачката и брзо и прецизно исечете ја ПВЦ цевката без мака.

Дали овие ножици можат да сечат цевки со различни дијаметри?

Да, овие ножици се прилагодливи и дизајнирани да сечат цевки со различни дијаметри, што ви дава универзална алатка за различни водоводни проекти.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ