🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-50%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ПРАКТИЧЕН РОТИРАЧКИ МОП СО АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ

999 ден

499 ден


заштедувате 500 ден (-50%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 2 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ПРАКТИЧЕН РОТИРАЧКИ МОП СО АВТОМАТСКО ЦЕДЕЊЕ

Практична алатка за ефикасно и брзо чистење! 🏠💦🧹✨

Предности при користење на овој производ

✅ Прилагодливост и флексибилност - Со својата способност за ротација од 360°, овој џогер ти овозможува лесно маневрирање и чистење дури и на најтешко достапните места. Вртењето во сите правци ти овозможува лесно да стигнеш до аглите, рабовите и под мебелот без да морате да поместуваш тешки предмети.

✅ Ефикасно и темелно чистење на сите површини - Без разлика дали се работи за тврда основа, паркет, ламинат, плочки или кој било друг тип на под, овој џогер ќе се справи со сите предизвици. Благодарение на неговиот дизајн и специјалната ткаенина, џогерот ефикасно собира прашина, дамки, дамки од храна и други нечистотии, оставајќи ги површините блескави и чисти.

✅ Автоматски механизам за цедење - Овој џогер е опремен со автоматски механизам за цедење, кој ти овозможува да заштедиш драгоцено време и да избегнеш непотребни напори. Веќе нема потреба рачно да го плакнеш џогерот. Само повлечи ја рачката и џогерот автоматски ќе се исцеди, отстранувајќи го вишокот вода или средство за чистење.

✅ Трајност и издржливост - Овој џогер е направен од висококвалитетни материјали кои гарантираат долговечност и издржливост. Со соодветно одржување, овој џогер ќе ти овозможи долготрајна употреба, со што ќе ја елиминираш потребата од чести замени на џогер.

⏱🙋🏼‍♂️ЗАШТЕДИ ВРЕМЕ

Овoj џогер со својата единствена функција „два во едно“ ти овозможува практично и брзо решение за чистење на твојот дом. Со својот паметен дизајн и иновативна технологија, ти овозможува да заштедиш време и да ги намалиш напорите за чистење.

Неговата „паметна“ технологија може да ти помогне да постигнеш подобри резултати од чистењето на поефикасен начин, што значи дека ќе можеш да потрошиш помалку време за чистење и повеќе време за други работи што ти се поважни.

✔ ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ

Повеќе нема да мораш да ги чистиш подовите со влажна крпа, а потоа повторно да прелистуваш сè со сува крпа. Сега имаш сè во еден џогер!

Овој џогер е опремен со автоматски механизам за цедење, кој ти овозможува да заштедиш драгоцено време и да избегнеш непотребни напори.

Иновативниот дизајн на овој џогер ќе ти овозможи најефикасно да ги чистиш подовите досега!

💯👌🏼ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН

Дизајниран така што може да се ротира за 360º и на тој начин да ти овозможи да ги исчистиш дури и најнепристапните места во твојот дом.

Кога ќе завршиш со чистење, џогерот можеш да го ставиш каде што ти одговара бидејќи е направен така што може да стои целосно исправено.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Нерѓосувачки челик + микрофибер;
  • Должина на проширување: 128 cm;
  • Ширина: 36 x 18 cm.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата! 

Често поставувани прашања

Како работи механизмот за автоматско стегање на оваа џогер?

Автоматскиот механизам за цедење ви овозможува лесно да ја исцедите водата од главата на џогерот без потреба од рачен притисок. Само повлечете ја рачката и џогерот автоматски ќе се исцеди, што ќе го направи чистењето побрзо и поефикасно.

Дали овој џогер е соодветен за поголеми површини?

Да, овој џогер е идеален за чистење на поголеми површини. Автоматскиот механизам за цедење ви овозможува да ја контролирате влагата на џогерот, што го прави совршен за брзо и ефикасно чистење на големи површини.

Дали овој џогер може да се користи и за суво и за влажно чистење?

Да, овој ротирачки џогер е многу разновиден и може да се користи и за сува прашина и за влажно чистење. Прилагодлив е на различни потреби за чистење во вашиот дом.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ