🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-45%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА И СЈАЈНИ ГУМИ 500МЛ

1099 ден

599 ден


заштедувате 500 ден (-45%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 6 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

СПРЕЈ ЗА ЗАШТИТА И СЈАЈНИ ГУМИ 500МЛ

Освежи го изгледот на твоите гуми! 🚘🌀🦩✨

Предности при користење на овој производ

✅ Сјајни гуми што привлекуваат внимание - Нашиот производ обезбедува долготраен сјај на твоите гуми, правејќи ги забележливи и привлечни на патот.

✅ Заштита од штетни елементи - Исто така ги штити твоите гуми од штетни елементи како сончева светлина, прашина и влажност, зачувувајќи ја нивната издржливост и продолжувајќи го нивниот животен век.

✅ Лесно нанесување - Нанесувањето е брзо и лесно, што ти овозможува брзо да го постигнеш посакуваниот сјај на твоите гуми.

✅ Универзална употреба - Нашиот производ е погоден за сите видови гуми, без разлика дали се тоа автомобили, камиони или мотоцикли. Ова го прави исклучително практичен за сите сопственици на возила.

МОЌНА ФОРМУЛА

Нашата формула е внимателно развиена за да им даде на твоите гуми не само интензивен сјај што ќе ги издвои на патот, туку и долготрајна заштита од штетни елементи.

Овој производ создава тенок слој на површината на гумите што ги штити од штетното влијание на сончевата светлина, прашината, влагата и другите елементи. Го храни и го зачувува богатиот црн изглед на твоите гуми!

ЗАШТИТА НА ГУМИТЕ

Тенкиот слој што се формира на површината на гумите делува како бариера против сончева светлина, прашина, сол и други штетни елементи. Ова го продолжува животниот век на твоите гуми, ја зачувува нивната издржливост и го намалува ризикот од пукање или оштетување.

Во зимски услови гумите се особено изложени на сол и други штетни елементи на патот. Нашот производ обезбедува дополнителна заштита за да ги задржи твоите гуми сјајни и отпорни на оштетување.

ЛЕСНО НАНЕСУВАЊЕ

Овој производ е идеален за секојдневно користење кога сакаш твоите гуми да бидат сјајни и привлечни, правејќи го твојот автомобил забележлив на патот.

Овој производ е лесен за употреба - само нанеси го на површината на гумите, а резултатите се речиси брзи.

Сопствениците на стари автомобили често го користат овој производ за да го зачуваат автентичниот сјај и изгледот на нивните гуми на старите автомобили!

 

Технички карактеристики:

  • Количина: 500 ml.

 

 Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како се применува овој спреј?

Нашиот производ лесно се применува. Само нанесете мала количина од производот на чиста, сува гума, а потоа рамномерно распоредете со сунѓер или апликатор. После тоа, оставете го да се исуши неколку минути.

Колку долго трае сјајот по употреба?

Сјајот трае со недели, правејќи ги вашите гуми сјајни и привлечни долго време. Секако, времетраењето зависи и од условите на возење.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ