Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

АВТОМАТСКИ ЧИСТАЧ ЗА ЧАШИ

1390 ден

699 ден


заштедувате 691 ден (-50%)

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Сабота и Вторник

бесплатна достава

Уштe 4 парчиња на залиха

1-3 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

Специјално дизајниран иновативен апарат за брзо и лесно миење чаши под висок притисок! 

 

Предности при користење на овој производ

 

Измиј ја чашата за само неколку секунди – Специјалниот чистач на чаши испушта силен млаз вода. Ги отстранува дури и најтврдокорните дамки од ѕидовите на чашата, оставајќи ја беспрекорно чиста.

Сите чаши стануваат кристално чисти – Овој чистач го чисти стаклото толку темелно што нема потреба да го бришеш потоа. Едноставно тргни ја чашата на страна и почекај да се исуши. Ќе видиш, сите дамки – дури и траги од црвен кармин – едноставно ќе испарат!

Ултра лесен за користење – Не бара од тебе да ја користиш целата сила на светот – едноставно стави ја чашата на чистачот и нежно притисни. Без комплицирани инструкции и непотребни чекори.

Поврзете го со извор на вода и започни со користење – Со помош на неколку едноставни потези, поврзете го со топла или ладна вода. Стави го чистачот на едноставна, рамна површина во близина на извор на вода.

Практично и за домашна употреба и за ресторани – Ако имаш ресторан или работиш во еден, ова е вистински спас, особено кога нема доволно простор во машината за миење садови. А ако едноставното миење на садовите не ти е омилена домашна работа, ова е решението!

Ефикасен за сите видови чаши – Совршено ги чисти сите видови садови – од обични чаши за секојдневна употреба, до порцелан на нашите баби. Во исто време, на никаков начин нема да ја оштети твојата омилена шолја за кафе, и покрај силниот млаз.

Заштеди вода – Време е да се земе предвид потрошувачката на вода. Овој чистач за е ефикасен – користи само онолку вода колку што ти дозволуваш. И бидејќи е многу ефикасен – троши многу помалку вода отколку што би очекувал.

Измиј ги сите чаши по славата за кратко време. Специјален чистач кој испушта силен млаз вода за темелно и рамномерно да ги исчисти чашите. Енергетско ефикасно решение кое ќе ти заштеди време и потрошувачка на вода. Чашите стануваат кристално чисти со само еден потег!

Не троши време на здодевни домашни работи, туку искористи го тоа време на подобар начин!

Овој чистач го чисти стаклото толку темелно што нема потреба да го бришеш потоа. Едноставно тргни ја чашата на страна и почекај да се исуши. Ќе видиш, сите дамки – дури и траги од црвен кармин – едноставно ќе испарат!

Не бара од тебе да ја користиш целата сила на светот – едноставно стави ја чашата на чистачот и нежно притисни. Без комплицирани инструкции и непотребни чекори.

Млазот рамномерно прска од сите страни, чистејќи го секој дел од чашата подеднакво, за да не мора повторно да ја плакнеш и да бидеш сигурен дека е соодветно измиена.

Време е да се земе предвид потрошувачката на вода. Овој чистач за е ефикасен – користи само онолку вода колку што ти дозволуваш. И бидејќи е многу ефикасен – троши многу помалку вода отколку што би очекувал.

Ако имаш ресторан или работиш во еден, ова е вистински спас, особено кога нема доволно простор во машината за миење садови. А ако едноставното миење на садовите не ти е омилена домашна работа, ова е решението!

 

Технички карактеристики:

  • Технички карактеристики:
  • Материјал: пластика
  • Димензии приближно: 14 x 13 x 4.2 cm
  • Боја: црна

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ