🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-49%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТНА МАСКА ЗА ЛИЦЕ

1590 ден

799 ден


заштедувате 791 ден (-49%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТНА МАСКА ЗА ЛИЦЕ

Транспарентна маска за видлива безбедност! 😷🦺🍃💨

Предности при користење на овој производ

✅ Кристална јасност - Оваа транспарентна маска обезбедува непречен поглед на лицето, овозможувајќи јасна комуникација и препознавање на изразот на лицето без ограничувања.

✅ Технологија против магла - Нема замаглување на стаклото благодарение на иновативната технологија која одржува високо ниво на видливост, дури и при предизвикувачки временски услови.

✅ Сигурна заштита - Оваа маска обезбедува дополнителен слој на заштита од честички во воздухот, што ја прави совршена за употреба за време на активности на отворено.

✅ Удобност и издржливост - Лесната конструкција овозможува удобно носење во текот на долг временски период, додека висококвалитетните материјали обезбедуваат издржливост и сигурност на маската.

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА И ЈАСНА ВИДЛИВОСТ

Провидната маска за лице е идеална за секој кој сака да комбинира високо ниво на заштита со целосна видливост на изразите на лицето. Оваа иновативна маска носи револуционерна промена во искуството со носење маска, обезбедувајќи кристално јасен поглед на лицето и очите, со што се олеснува комуникацијата и се одржува социјалната поврзаност.

БЕЗ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА СТАКЛОТО

Една од клучните предности на оваа маска е технологијата против замаглување која гарантира стаклото да остане целосно проѕирно дури и во услови на висока влажност или ниски температури. Без разлика дали си во движење на отворено или извршуваш секојдневни задачи, оваа маска ќе ти го одржува погледот јасен и непречен.

МУЛТИНАМЕНСКА ЗАШТИТА

Служи како заштитен штит за мажи и жени за заштита на лицето и очите, а има назначен штитник за брадата. Се користи за различни намени во индустриски и домашни поставки, лесна е и удобна за носење.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика;
  • Димензии: 153mm x 145 mm x 89 mm.

 

 Нарачајте ја вашата веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Често поставувани прашања

Како функционира оваа маска во услови на магла?

Нашиот визир користи напредна технологија против замаглување која го одржува кристално чисто стаклото дури и во услови на магла, обезбедувајќи непречена видливост.

Дали оваа маска може да се користи повеќе од еднаш?

Да, оваа маска е наменета за повеќекратна употреба. Можете лесно да го исчистите и повторно да го користите, со што ќе ја заштитите животната средина и ќе заштедите пари на долг рок.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ