🔥 100% сигурно купување

🚚 Бесплатна достава на сите производи

Немате продукти во кошничка

ЈАВИ СЕ И НАРАЧАЈ

-44%

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image

МЕКИ КВАДРАТНИ ПОДНИ ПОДЛОГИ (10 ПАРЧИЊА)

1790 ден

999 ден


заштедувате 791 ден (-44%)

бесплатна достава

Нарачај веднаш и добиј измеѓу
Петок и Понеделник

Одберена боја: КАФЕНА

🔥 Уштe 4 парчиња на залиха

2-4 дена достава

15 дена рок на замена

рефундација

ДЕТАЛЕН ОПИС

МЕКИ КВАДРАТНИ ПОДНИ ПОДЛОГИ (10 ПАРЧИЊА)

Идеални за игротека или детска соба! 👶🏼🧸🏰🧩

Предности при користење на овој производ

✅ Безбедна игра и забава - Квадратните кадифни подни подлоги обезбедуваат мека и безбедна површина за игра, овозможувајќи им на децата слободно да играат и да уживаат во безбедна средина.

✅ Организација на креативен простор - Овие подни подлоги функционираат како сложувалка, обезбедувајќи креативен начин за организирање на просторот во детската соба. Децата можат самостојно да го уредуваат својот под, истовремено развивајќи ги моторните вештини.

✅ Мек и удобен под - Со кадифен слој, овие подни подлоги обезбедуваат дополнителна мекост и удобност, што ги прави совршено место за седење, лежење и играње цел ден.

✅ Лесно одржување и чистење - Изработени од висококвалитетен материјал, овие подни подлоги се лесни за одржување. Тие лесно се чистат и одржуваат чисти, што обезбедува хигиена и долговечност на производот.

СОВРШЕНИ ЗА ДЕТСКА СОБА

Нека детската соба стане простор на магија со нашите квадратни подлоги од кадифен материјал - совршени како сложувалки за простор кој инспирира игра, учење и креативност. Секоја подна подлога е дизајнирана како квадратна сложувалка, создавајќи уникатна и колоритна основа која не само го оживува просторот, но и поттикнува имагинативна игра.

МЕКА И БЕЗБЕДНА ПОВРШИНА

Овие подни подлоги се повеќе од само површина - тие обезбедуваат мека и безбедна површина каде децата можат слободно да играат. Со својот кадифен слој, овие перници го прават секој момент на игра удобен и безбеден. Идеални се за детски соби или игротеки.

ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ

Со уредувањето на нивниот простор, малечките не само што учат организација, туку и создаваат свој визуелен свет.

Покрај тоа, овие подни перничиња се направени од висококвалитетен материјал кој е лесен за одржување. Без оглед на сите авантури што ги доживуваат децата на овие површини, чистењето е брзо и лесно.

Технички карактеристики:

  • Димензии на една квадратна подлога: 30 x 30 x 1cm;
  • Материјал: памучна волна, ЕВА пена;
  • Стил на перење: рачно перење.

 

 Нарачајте ги вашите веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!  

Често поставувани прашања

Како да ги исчистам овие квадратни подлоги?

Овие подни перничиња се многу лесни за одржување. Можете да ги исчистите со влажна крпа за брзо и ефикасно чистење.

Дали подните перничиња лесно се преклопуваат и се расклопуваат?

Да, овие подни подлоги се дизајнирани како сложувалки и лесно се склопуваат и расклопуваат, давајќи им можност на децата да создадат различни форми и структури според нивната имагинација.

Која е цената на доставата?

Сите наши производи имаат БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до дома.

Кога ќе го добијам нарачаниот производ?

Пратката ќе ја добиете во рок од 2-4 работни денови.

Што ако добијам оштетен производ?

Доколку не сте задоволни од производот можете да побарате рефундација или да го замените производот со некој друг што го имаме на залиха моментално. Се што треба е да ни се јавите на телефонскиот број 071321312 и веднаш ќе добиете некој од нашите колеги кој ќе ви помогне да се реши проблемот.

Дали можам да го вратам својот производ?

Се разбира! Сите наши производи имаат гаранција за поврат до 15 дена од денот на подигање, што значи дека неискористените производи можете да ги вратите во рок од 15 дена.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ